Jáhly, pohanka, kuskus

Úvodní stránka Fóra Diskusní fórum Jáhly, pohanka, kuskus

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 2 roky.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
  • Autor

Anonymní uživatel

Chci se zeptat, jí tu někdo tyto superpotraviny? Jáhly, pohanku, nebo kuskus? Jak často, a zda se cítíte po nich lépe.

#998 odpověď

Pet
    Účastník

tak ani moc ne….

#1010 odpověď

Anonymní uživatel

Dělám nejvíce kuskus ale i jáhly. Pohankovou kaši spíš jen pro sebe. Muž to mít nemusí .. :-).

#1024 odpověď

Pet
    Účastník

Tak u nás je to podobné, to já jsem takový pokusný králík 🙂 manžela tím moc nepotěším

#1028 odpověď

Anonymní uživatel

no aby! přece nebude jíst pohanku, když si může dát klobásky a šunčičky :-), završí to nějakým tím dortíkem, to se má! To ani nemusíte chodit do krámu :-), všechno si děláte doma sami. Jako za starých časů. Babička taky chovala husy, kachny, slepice, králíky i prase občas měla. To se dnes už málo vidí, kór u mladých, vidím to denně – maminka s kočárkem, v ruce krabičku od vietnamce, ať má taťka co k obědu :-(….
    Jinak když dělám zeleninou polévku s nudličkami, tak přidávám nakonec trochu kuskusu. Není tak „vodnatá“ a jedí ji všichni, aniž by poznali, co tam je :-)….

#1432 odpověď

Anonymní uživatel

Jím jáhly, pohanku i kuskus, ale že by to u mě nějak zabíralo …, no nevím. Zdravé to je, nejsem příliš vybíravá, tak v tom pokračuji, alespoň 2x týdně si něco pro sebe udělám. Ten můj říká – prosím Tě, proč to jíš? Odpovídám, abych byla zdravá. A on? – a proč nejsi? 🙂

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
Odpověď na: Jáhly, pohanka, kuskus
Osobní informace: